HP

Spoločnosť HP vznikla v r.1939 v Palo Alto v Kalifornii a v súčasnosti pôsobí v 170 krajinách sveta. V snahe rozšíriť ponúkané portfólio a tým uspokojiť aj tie najnáročnejšie požiadavky zákazníka Spoločnosti COPY PRINT BRATISLAVA s.r.o. začala v r.2010 spoluprácu so spoločnosťou HP a v r. 2012 sa stala jej plnohodnotným partnerom. Spoločnosť chce pracovať len s najlepšími a k tým HP ako najväčšia IT spoločnosť na svete určite patrí.HP LaserJet Pro color M351


Kvalitné, spoľahlivá a finančne dostupná laserová tlačiareň HP s farebnou tlačou, ktorý si nájdem svoje uplatnenie v domácnostiach i menších kanceláriách. Tlačiareň je v malom prevedení, ktoré na stole nezaberie príliš miesta a tisknute dokumenty sú na skvelej kvalitatívnej úrovni aj cez ekonomickú prevádzku. Konkrétne dosahuje tlačové rozlíšenie 600 x 600 DPI a tlačí rýchlosťou až 18 strán za minútu. Tlačiareň má vstupný podávač na 250 listov A4 a viacúčelový podávač pre ďalších až 50 listov. Pre tlačové spracovanie je vybavená procesorom na vysokej frekvencii 600 MHz a pamäťou o veľkosti 128 MB, ktorú možno voliteľne rozšíriť na 384 MB. Tlačiareň komunikuje s počítačom pomocou rozhrania USB 2.0.

HP Officejet Pro X451


Zvýšte efektivitu pracovných skupín s touto vysoko produktívne, bezdrôtovú tlačiarňou budúcej generácie . Tlačte výtlačky v profesionálnej kvalite farieb až dvojnásobnou rýchlosťou as polovičnými nákladmi v porovnaní s laserovými tlačiarňami vďaka technológii HP PageWide. Ideálny pre malé až stredne veľké podnikové pracovné skupiny, ktoré potrebujú veľmi rýchle výtlačky v profesionálnej kvalite s nízkymi nákladmi na stránku, flexibilitu bezdrôtového a mobilného pripojenia a webové nástroje pre správu tlačiarne.

HP LaserJet Pro color M451


Kvalitné, rýchle a automatickou obojstrannou tlačou atraktívne zariadenie so sieťovým prístupom cez štruktúrovanú kabeláž. Zariadenie je vystavané na farebnej laserovej tlačiarni HP s automatickým duplexnom tlačou, ktorý nájde svoje uplatnenie v domácnostiach i menších kanceláriách. Tlačiareň je v malom prevedení, ktoré na stole nezaberie príliš miesta a tisknute dokumenty sú na skvelej kvalitatívnej úrovni aj cez ekonomickú prevádzku, vďaka oddeleným tonerovým kazetám a automatickej obojstrannej tlači.

HP Officejet Pro X551


Zvýšte efektivitu pracovných skupín s touto vysoko produktívne, bezdrôtovú tlačiarňou budúcej generácie . Tlačte výtlačky v profesionálnej kvalite farieb až dvojnásobnou rýchlosťou as polovičnými nákladmi v porovnaní s laserovými tlačiarňami vďaka technológii HP PageWide. Ideálny pre malé až stredne veľké podnikové pracovné skupiny, ktoré potrebujú veľmi rýchle výtlačky v profesionálnej kvalite s nízkymi nákladmi na stránku, flexibilitu bezdrôtového a mobilného pripojenia, prístup cez dotykovú obrazovku a webové nástroje pre správu tlačiarne.

HP LaserJet Pro M401


Pružne rýchle tlačové zariadenia značky HP rozvinuté automatickou obojstrannou tlačou a sieťovým prístupom cez štruktúrovanú kabeláž. Zariadenie je vystavané na laserovej tlačiarni, ktorý si nájde svoje uplatnenie v domácnostiach i menších kanceláriách. Tlačiareň je v malom prevedení, ktoré na stole nezaberie príliš miesta a tisknute dokumenty sú na skvelej kvalitatívnej úrovni. Pre jednoduché ovládanie a využívanie všetkých funkcií je na hornej strane tlačiarne veľký dotykový displej. Tlačiareň môžete využiť do tlačového objemu až 50 000 strán za mesiac, Takže znesie aj vysoké zaťaženie.

HP LaserJet Enterprise P3015


Veľmi výkonná laserová tlačiareň určená pre masívne tlač s maximálnou výťažnosť tlače až 100 000 strán v maxime za jeden mesiac. Je to teda ideálny kandidát do akéhokoľvek firemného prostredia, kde tlačiareň chrlí jeden papier za druhým. Štandardne poslúžia dva zásobníky papiera, jeden viacúčelový na 100 listov a druhý na 500 listov, ale možné je rozširovanie o ďalšie dva na 2 x 500 listov! Samozrejmosťou je automatická obojstranná tlač.

Multifunkčná tlačiareň HP Officejet Pro X476


Zvýšte efektivitu pracovnej skupiny s touto vysoko produktívnou, bezdrôtovou multifunkčnou tlačiarňou nasledujúcej generácie. Tlač farebných dokumentov profesionálnej kvality až dvojnásobnou rýchlosťou1 pri polovičných nákladoch na stránku v porovnaní s farebnými laserovými tlačiarňami2 pomocou technológie HP PageWide.

Zariadenie HP Color LaserJet Pro MFP M476


Toto zariadenie HP Color LaserJet Pro MFP pripája celú kanceláriu k tlači živých farieb. Zvýšenie vašej produktivity s rýchlym, všestranným skenovaním, pomocou ktorého môžete odosielať dokumenty priamo do e-mailu, sieťových priečinkov a úložiska Cloud.

Farebná MFP HP LaserJet Pro M570


Dokončujte projekty rýchlejšie, produkujte pôsobivé farby a rýchlo uskutočnite nastavenia a pripojenie. Tlačte zo svojho smarfónu alebo tabletu so službou HP ePrint. Jednoduché šetrenie zdrojov a recyklovanie použitých kaziet.

Multifunkčná farebná tlačiareň HP Officejet Enterprise X585


Revolúcia tlače pre váš podnik. Tlačiarne HP Officejet MFP poskytujú farebné výtlačky až pri dvojnásobnej rýchlosti a polovičných nákladoch na stranu oproti farebným laserovým tlačiarňam – plus kopírovanie, skenovanie a faxovanie.

Farebná multifunkčná tlačiareň HP LaserJet Enterprise M575


Zrýchlenie procesov a konverzia dokumentov na dynamické digitálne súbory pomocou multifunkčnej stolovej tlačiarne s výnimočným farebným výstupom. Všestranné nástroje na skenovanie, spracovanie, smerovanie a obnovu na podporu produktivity. Zjednodušenie správy a posilnenie zabezpečenia.

Multifunkčná tlačiareň HP Officejet Pro X576


Zvýšte efektivitu pracovnej skupiny s touto vysoko produktívnou, bezdrôtovou multifunkčnou tlačiarňou nasledujúcej generácie. Tlač farebných dokumentov profesionálnej kvality až dvojnásobnou rýchlosťou pri polovičných nákladoch na stránku v porovnaní s farebnými laserovými tlačiarňami pomocou technológie HP PageWide.

HP LaserJet ProMFP M425


Toto sieťové multifunkčné zariadenie zvyšuje produktivitu. Zdieľajte zdroje pomocou bezdrôtovej siete a tlačte prakticky z ľubovoľného miesta s technológiou HP ePrint. Zlepšite pracovný postup pomocou prístupu k podnikovým aplikáciám. Šetrite čas s automatickým obojstranným skenovaním a kopírovaním.

Multifunkčná tlačiareň HP LaserJet Pro M521


Dokončujte úlohy rýchlejšie, vytvárajte dokumenty vysokej kvality a zjednodušte si skenovanie a zdieľanie. Rýchlo nastavte a pripojte sa. Odosielajte rýchle príkazy z intuitívneho farebného dotykového displeja. Jednoduché šetrenie zdrojov a recyklovanie použitých kaziet.

Multifunkčné zariadenie HP LaserJet Enterprise M525


Zrýchlenie procesov a konverzia dokumentov na dynamické digitálne súbory pomocou pokročilých nástrojov na riešenie pracovných úloh v stolovom multifunkčnom zariadení MFP. Všestranné skenovanie, spracovanie, smerovanie a nástroje na vyhľadávanie pomáhajú zlepšiť produktivitu. Zjednodušenie riadenia a zvýšenie zabezpečenia.

Multifunkčná tlačiareň HP Color LaserJet Enterprise M680


Pustite sa do veľkoobjemových úloh s vysoko výkonným farebným zariadením MFP. Tlačte a kopírujte plus skenujte a faxujte. Vylepšené funkcie skenovania a 20 cm (8-palcový) farebný dotykový displej, hladký pracovný tok. Možnosti mobilnej tlače vám pomáhajú zostať produktívni na cestách.

Farebné multifunkčné zariadenie HP LaserJet Enterprise M775


Umožnite veľkoobjemovú profesionálnu farebnú tlač na široký výber veľkostí papiera až do formátu A3 s kapacitou až do 4 350 listov. Prezerajte a upravujte úlohy skenovania. Spravujte tlačové politiky centrálne. Zabezpečte citlivé obchodné informácie.

Multifunkčná tlačiareň HP Color LaserJet Enterprise flow M880


Táto špičková podniková multifunkčná tlačiareň pomáha modernizovať tok práce a zrýchľovať úlohy súvisiace s dokumentmi prostredníctvom pokročilých možností dokončovania a zdieľania súborov. Dajte používateľom jednoduchý, priamy prístup k tejto multifunkčnej tlačiarni prostredníctvom možností mobilnej tlače a tlače dotykom (touch-to-print)

HP LaserJet Enterprise M725


Umožňuje tlač veľkých množstiev na široké spektrum veľkostí papiera – až A3 – vďaka maximálnej vstupnej kapacite 4600 listov.Náhľad a úprava skenovania; centrálna správa tlačových politík; ochrana citlivých obchodných informácií.

Multifunkčná tlačiareň HP LaserJet Enterprise flow M830


Zvýšte produktivitu vďaka flexibilným možnostiam odosielania, všestranným nástrojom na manipuláciu s papierom, obojstrannému skenovaniu a profesionálnym možnostiam úprav výstupu – na veľkosti papiera až A3. Jednoduchá tlač na cestách s bezdrôtovou priamou tlačou a technológiou tlače na dotyk.

HP LaserJet Enterprise M4555


Profesionálna čiernobiela laserová multifunkcia HP s rýchlosťou tlače až 52 str./min. , Takže sa skvele hodia pre zvýšenie produktivity práce vo vašom podniku. Svojimi parametrami je vhodná pre intenzívne nasadenie vo veľkých firmách alebo náročných kancelárskych oddeleniach. Rýdze pripravenosť na veľký objem tlače znamená až 250 000 strán za mesiac . Základné podávač papiera má vynikajúcu kapacitu 500 listov . Nechýba ani viacúčelový zásobník na 100 listov.

HP DesignJet T795


Vysoko kvalitná a rýchla farebná tlačiareň pre profesionálov CAD, architektov, návrhárov interiérov, inžinierov a projektantov v stavebných spoločnostiach, ktorí pracujú v malých a domácich kanceláriách a potrebujú sériový veľkoformátovú tlač klasického formátu až A0 . Prostredníctvom ručného podávača však zvládne až rozmer 1118 x 1 676 mm, teda viac než A0 . Špeciálne navrhnuté atramenty HP ponúknu rozlíšenie 2400 dpi a technológia termálneho atramentovej tlače spoločne poskytujú konzistentné, profesionálne výsledky s vysokou kvalitou grafiky.

HP DesignJet T520


Rozvíjajte svoj podnik: investujte do praktickej veľkoformátovej tlačiarne, ktorá je rýchla, spoľahlivá, presná a jednoducho sa používa. Všestranná tlačiareň HP Designjet T520 ePrinter s pripojením na web umožňuje pracovať a tlačiť takmer z ľubovoľného miesta.

HP Color LaserJet Pro M177


Toto cenovo dostupné multifunkčné zariadenie HP LaserJet Pro sa ľahko inštaluje a poskytuje ostré, čisté dokumenty. Ideálne pre podniky, ktoré chcú zvýšiť svoju produktivitu a tlačiť si marketingové materiály v profesionálnej kvalite bez opustenia kancelárie. Toto multifunkčné zariadenie HP LaserJet Pro Color tlačí, kopíruje a skenuje v žiarivých farbách a odosiela faxy.

HP DesignJet T830 MFP


Kompaktná multifunkcia HP DesignJet T830 je jednou z najmenších, aké kedy na trhu boli. Náklady na tlač sa s ňou výrazne znížili, je rýchla a mobilná. Tlačiareň disponuje Wi-Fi direct pripojením, pomocou ktorého sa môžete pripájať bez pomoci ďalších aplikácií alebo siete. Tlačiarne je možné dodať so špeciálnym ochranným obalom, ktorý je vhodný priamo na stavby, prípadne do ďalších náročných podmienok.

HP DesignJet T730


HP DesignJet T730 Printer pomáha odstrániť najväčšie problémy spojené s tlačou, a umožňuje tak používateľom lacno tlačiť podklady na stretnutia, označovať zmeny v reálnom čase a deliť sa o dokumenty s kľúčovými spolupracovníkmi. HP DesignJet T730 poskytuje pracovníkom v AEC odboroch vysokú kvalitu, jednoduchosť používania a mobilitu.

HP PageWide Pro 477dw


Technológia HP PageWide Pro poskytuje nízke celkové náklady na vlastníctvo a fenomenálne rýchlosti vo svojej triede - až 55 farebných aj čiernobielych A4 strán za minútu. S multifunkčnou tlačiarňou HP PageWide Pro 477dw získate farby profesionálnej kvality ako aj bezpečnostné funkcie a energetickú účinnosť.

HP PageWide Pro 452dw


Technológia HP PageWide Pro poskytuje nízke celkové náklady na vlastníctvo a fenomenálne rýchlosti vo svojej triede. S tlačiarňou HP PageWide Pro 452dw získate farby profesionálnej kvality ako aj bezpečnostné funkcie a energetickú účinnosť. Môžete tlačiť viac strán a vymieňať kazety menej často vďaka originálnym kazetám HP PageWide s vysokou výťažnosťou.

HP DesignJet Z2600 Post Script Printer


Tlačiareň HP DesignJet Z2600 Post Script Printer je primárne určená pre copy shopy, retailové reťazce, menších poskytovateľov tlače, GIS. Zariadenie ocenia najmä tí, ktorí potrebujú najvyššiu kvalitu tlače. Tlačiareň Vám poskytne intuitívne ovládanie pomocou prehľadného farebného dotykového displeja.

HP DesignJet Z5600 Post Script Printer


Tlačiareň HP DesignJet Z2600 Post Script Printer je primárne určená pre copy shopy, retailové reťazce, menších poskytovateľov tlače, GIS. Tlačiareň ocenia najmä tí, ktorí potrebujú najvyššiu kvalitu tlače a zároveň jednoduchosť v ovládaní. Jednoduché one-click príkazy a inteligentné prepínanie rolí výrazne šetrí čas prípravy pred tlačou.