Najvýhodnejšia cena Xerox DOCU MATE 3640

Výstup A4

Simplex 200 DPI: Color: 40 listov/minútu
Stupne šedej/B&W:
40 listov/minútu
Duplex 200 DPI: Color: 80 listov/minútu
Stupne šedej /B&W:
listov/minútu

Kapacita podávača

80 listov

Interface

USB 2.0

Výstupní rozlíšenie

50-600 DPI

Veľkosť dokumentov

Minimum: 114mm x 140mm
Maximum: 216mm x 356mm

Rozmery

531 x 411 x 224 mm

Váha

10.3 Kg

Ultrazvuková detekcia

ÁNO

Skenovanie predlôh rôzne veľkosti

ÁNO

Operační systém

Windows 7 / Vista / XP

Maximálne denné zaťaženie

5000 listov/deň

 

Prečo dokumentové skenery Xerox DocuMate?

Rýchle skenovanie pre pracovné skupiny

Skenery Xerox DocuMate sú kompaktné, ale napriek tomu robustné a efektívne pre veľké pracovné skupiny a ostatné centralizované i decentralizované aplikácie a miesta, kde prebieha digitalizácia dokumentov. Skenery Xerox DocuMate ponúka unikátne špičkové technológie OneTouch a VRS za cenu, ktorá umožní každej firme dosiahnuť vysokú produktivitu pri spracovaní, evidencii a rozosielanie dokumentov. Vďaka technológii OneTouch máte k dispozícii masívny nástroj riadenia workflow skenovaných dokumentov. Sofistikovaný driver OneTouch dokáže nielen súbory uložiť na lokálny disk, importovať ich do e-mailovej aplikácie alebo smerovať na tlačiareň. Navyše dokáže priamo vstupovať do aplikácií tretích strán, ako je SmartSend, WinShare, SharePoint, DocuShare, LotusNotes a rad ďalších. S trochou zveličenia sa dá povedať že neexistuje aplikácia pre správu dokumentov, do ktorej by nebol k dispozícii OneTouch "link".

 

Unikátne technológie

 

Technológia Kofax VRS (Virtual Re-Scan) je špičková, patentovaná technológia, ktorá automaticky zaisťuje tú najlepšiu možnú kvalitu skenovaného dokumentu. Táto technológia je sprevádzaná sloganom "Paper In, Perfection Out", ktorý presne vystihuje kvalitu výstupných dokumentov. VRS vykonáva analýzu surových dát prichádzajúcich zo snímača skenera, upravuje a vykonáva kontrolu dokumentu v mnohých bodoch. VRS automaticky odstraňuje zošikmenia (skew) dokumentu, nastavuje prah bieleho bodu, jas, kontrast a čistotu obrazu. Výsledné dáta sú odovzdané do aplikácie priamo z prostredia driveru OneTouch TWAIN.

 

Ak ste sa už niekedy stretli s problémami čiernobieleho jednobitového skenovania problematických dokumentov, ako sú farebné papiere, záznamy písané ceruzkou, zvýraznenie textu zvýrazňovačom, výstupy z ihličkových tlačiarní s veľmi opotrebovanú páskou a podobne, výsledky spracované technológiou VRS vás naozaj uchvátia!

 

Špičkový software súčasnej dodávky

PaperPort Pro Office

je najľahší cesta ako previesť stohy papierových dokumentov alebo obrazových materiálov do digitálnej formy - do súborov, ktoré môžete okamžite nájsť a použiť. PaperPort má natívnu podporu formátu PDF, čo vám umožní skenovať, dopísať poznámky a odoslať mailom čokoľvek s istotou, že adresát si dokumenty otvorí, prečíta a vytlačí. Novinkou je podpora S-PDF, čo je prehľadávateľný formát PDF, ktorý v druhej vrstve obsahuje rozpoznaný text.

TextBridge Pro alebo OmniPage

rýchlo prevedie naskenované súbory do editovateľného formátovaného textu, napríklad MS Word alebo Excel. Plná podpora českej diakritiky a ďalších východoeurópskych jazykov je samozrejmosťou.

QuickScan Pro

rýchlo prevedie naskenované súbory do editovateľného formátovaného textu, napríklad MS Word alebo Excel. Plná podpora českej diakritiky a ďalších východoeurópskych jazykov je samozrejmosťou..

X1

je oceňovaný vyhľadávací engine, ktorý vám uľahčí vyhľadávanie kľúčových slov vo vašich dokumentoch, e-mailovej korešpondencii a súboroch PDF.

Poznámka

Softvérová výbava sa môže líšiť podľa modelového radu a konkrétneho prevedenia.