Zaslúžené dary predaja

Kniha obsahuje na začiatku stručnú príručku všetkých dôležitých princípov predaja. Nasledujúcich 29 kapitol prinesie úžitok predajcom, ako aj obchodným manažérom predaja.

cena publikácie je len 14,96 € s DPH

 

Krátka ukážka zo záveru knihy:

Pri čítaní tejto knihy (a mnohých iných publikácií venovaných tejto téme) by mohol niekto podľahnúť jednému zásadnému omylu: myslel by si, že úspech závisí na schopnosti mechanicky “papagájovať” nejaké zverejnené techniky.

Ale to je naozaj omyl.

Nad mechanikami dominuje ľudská podstata a tou je porozumenie.

Pochopiť svojho blížneho, zaujímať sa o jeho potreby, chcieť slúžiť, to je základom tvorby dôvery. A peniaze v konečnom účtovaní natečú tam, kde panuje dôvera.

Kľúč k úspechu je porozumenie a komunikácia. Vnímať zákazníka, byť v prítomnosti, urobiť vždy tú správnu vec, naučiť sa trpezlivo načúvať, bez toho to vôbec nepôjde.

Nezvíťazíte tým, že sa pri nejakej námietke budete otrocky držať piatich krokov, ktoré popisujeme v príslušnej kapitole. Zvíťazíte tým, že budete pozorne počúvať, dovolíte zákazníkovi hovoriť a necháte zavládnuť porozumenie.

Toto je vec, ktorá sa dá učiť. Toto všetko je otázka zdravého rozumu.

Okrem týchto základov treba spomenúť ešte nasadenie, intenzitu, ten obrovský ťah na bránu, vytrvalosť a chuť uspieť navzdory tomu, že to klient veľmi často neocení.

Možno sme občas zhrození, že zákazníci nevedia rozoznať pravé hodnoty a neoceňujú to najlepšie, čo sa dá na trhu nájsť. Trestajú tým sami seba, čo je tak trochu akt spravodlivosti, lebo dostávajú len takú úroveň produktov a služieb, akej dokázali a chceli porozumieť.

No predajcovia by sa nikdy nemali vzdať, mali by bojovať za správnu vec podľa najlepšieho vedomia a svedomia. Lebo amatér sa nepokúsil ani toľko krát, koľko profesionál čo len padol na zem.

Je jedno, koľko krát budete odmietnutí. Minulosť jednoducho vynechajte z hry. Vstaňte, poučte sa z toho, naučte sa niečo nové a urobte to lepšie. Nájdite svoju cestu.

Predajcov, ktorí majú v krvi neúnavné nasadenie a zároveň oplývajú priam božským porozumením je málo, sú tak zriedkaví, ako biely leopard.

Táto kniha je o nich. Aby ich bolo viac.

V prípade záujmu predaj:

Copy Shop

Májkova 2
811 07 Bratislava
tel: +421 907 321 802
tel: +421 2 204 002 90
email: copyshop@simplysupplies.sk